بازار فجر کیش

از بازار های خوب و پرطرفدار جزیره کیش می توان به بازار فجر اشاره نمود که مقابل در ورودی مرکز خرید پردیس 1 قرار گرفته است. این بازار از نظر وسعت بسیار کوچک می باشد اما می توان اجناس مختلفی همچون پوشاک، کیف و کفش، اکسسوری، عطر و ادکلن، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم تزئینی و ... را با قیمتی ارزان و کیفیتی مناسب خریداری کرد. در این بازار می توان اجناس را 5 تا 10 هزار تومان یافت. مسافرین عزیز تور کیش می توانند خریدی خوب داشته باشند و دست پر از بازار فجر بیرون بیایند.

 

 

بازار فجر کیش

مرکز خرید مرجان کیش

از مراکز خرید پر طرفدار جزیره کیش که بسیار میان گردشگران طرفدار دارد، مرکز خرید مرجان میباشد که در نزدیکی پارک ساحلی مرجان واقع شده و مسافرین عزیز می توانند پس از تفریح خود به این بازار بیایند و خریدهای خود را انجام دهند. در نزدیکی این بازار هتل مارینا، هتل سباویز، هتل کوثر و  پارک دلفین ها وجود دارد. در این مجموعه اجناسی همچون پوشاک، کیف و کفش، لوازم برقی و خانگی، ساعت، عینک، اکسسوری، اسباب بازی و ... موجود می باشد. از امکانات بازار مرجان نیز می توان به آکواریومی زیبا، رستوران و کافی شاپ و پارکینگ نام برد.

مسافرین عزیز تور کیش می توانند خریدی ارزان و با کیفیت در مرکز خرید مرجان داشته باشند.

 

مرکز خرید مرجان کیش

 

مرکز خرید مرجان کیش

مرکز خرید صدف کیش

مجتمع مسکونی صدف که از معروف ترین مجتمع های مسکونی جزیره کیش می باشد دارای مرکز خریدی مجهز و با امکانات به نام صدف می باشد که در سال 86 به منظور برطرف نمودن مایحتاج کیشوندان احداث گردید. امروزه مسافرین عزیز تور کیش می توانند به این مرکز خرید بیایند و تمامی مایحتاج خود را مانند پوشاک، کیف و کفش، لوازم برقی و خانگی، موبایل، مواد غذایی، قنادی، رستوران و کافه، آژانس هواپیمایی و خدمات تور، ابزار آلات و ... تهیه نمایند.

 

 

مرکز خرید صدف کیش

 

مرکز خرید صدف کیش

مرکز خرید بساک کیش

یکی از مراکز خرید جدید و مدرن جزیره کیش که در میدان امیر کبیر واقع شده است، مرکز خرید بساک نام دارد که در 4 طبقه با بیش از 30 واحد تجاری میزبان گردشگران عزیر می باشد. این مرکز خرید انواع مایحتاج مسافرین عزیز تور کیش مانند پوشاک، لوازم آرایشی، لوازم خانگی و الکترونیکی، کیف و کفش، ساعت، عطر و ادکلن و ... را داراست و مسافرین عزیز می توانند با قیمت مناسب و کیفیتی خوب خرید های خود را انجام دهند. 

گفتنی است که رستوران لوکس رویال استار نیز در مرکز خرید بساک وجود دارد و گردشگران عزیز می توانند بعد از خرید خود به این رستوران سر بزنند و روزی خوب را سپری نمایند.

 

 

مرکز خرید بساک کیش

 

مرکز خرید بساک کیش

مرکز خرید پادنا کیش

یکی از مراکز خرید معروف و محلی جزیره کیش که بسیار در میان کیشوندان و گردشگران محبوب است، مرکز خرید پادنا می باشد. این مرکز خرید مجموعه ای از واحدهای تجاری و اداری است که انواع مایحتاج از جمله پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم خانگی، مبلمان و ... را با بهترین کیفیت و قیمت عرضه می نماید. گفتنی است که فروشگاه های مبلمان مرکز خرید پادنا بسیار معروف است. همچنین این مرکز خرید دارای رستوران، کافه، پارکینگ و ... نیز می باشد. مسافرین عزیز تور کیش می توانند خریدی خوب و دلپذیری را در این مجموعه داشته باشند.

 

 

مرکز خرید پادنا کیش

 

مرکز خرید پادنا کیش