رستوران صبای اصفهان کیش

معرفی : رستوران سنتی صبای اصفهان یکی از رستوران های شناخته شده جزیره کیش است که با معماری ویژه خود توجه هر گردشگری را جلب می کند. این رستوران که دارای ساختمان دو طبقه قرمز رنگ است برای نشستن و صرف غذا به شما پیشنهاد تخت های سنتی و یا میز و صندلی مدرن را می دهد که در دو فضای داخلی و روباز رستوران تعبیه شده اند. البته طبقه بالایی رستوران تبدیل به کافی شاپ شده است تا بتوانند از کسانی که تنها میال به صرف نوشیدنی و دسر هستند نیز پذیرایی کنند. شاید برای شما مسافران تور کیش جالب باشد که بدانید امکان برگزاری مراسم و چشن ها با رزرو قبلی در این رستوران میسر است.  

رستوران صبای اصفهان کیش

منوی رستوران : در منوی رستوران صبای اصفهان انواع غذاهای سنتی ایرانی، غذاهای بین المللی و غذاهای دریایی به چشم می خورد. هم چنین از منوی کافی شاپ می توانید انواع نوشیدنی ، شیک ها و کیک های خوش طعم را سفارش دهید.

پیشنهادما : اگر در فصل های خنک سال به کیش سفر می کنید پیشنهاد ما به شما نشستن در فضای باز و صرف غذا در نسیم دلچسب جزیره می باشد. اما اگر در فصل های گرم به کیش رفته اید نشستن در سفره خانه و لذت بردن از نقاشی های دیواری نیز پیشنهاد خوبی به نظر می رسد.

رستوران صبای اصفهان کیش

ساعت کاری رستوران : 12 الی 24

موقعیت مکانی رستوران‌ : بلوار خلیج فارس، جنب ساختمان فرهاد

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید