رستوران انرژی کیش

معرفی رستوران : رستوران انرژی یکی از رستوران های پرطرفدار جزیره کیش است که در نزدیکی اسکله تفریحی قدیمی کیش و در مجاورت دریا قرار گرفته است. در این رستوران معروف دو فضای نشستن وجود دارد که یکی از آن ها فضای نشستن روباز و دیگری فضای سرپوشیده است که در فضای روباز این رستوران تخت های سنتی برای نشستن وجود دارد و در فضای سرپوشیده موسیقی زنده اجرا می شود. گاهی اوقات هم می توانید از برنامه استندآپ کمدی و شوهای طنز در این رستوران لذت ببرید. کیفیت غذاهای این رستوران بسیار بالا است و قیمت آن ها نیز مناسب می باشد. این رستوران ظرفیت 500 نفر همزمان را دارد که کارکنان خبره آن به خوبی به همه ی مهمانان تور کیش سرویس دهی می کنند.

رستوران انرژی کیش

منو رستوران: منوی این رستوران شامل انواع غذاهای دریایی و سنتی است. غذاهایی مانند کباب کوبیده، کباب برگ، چلو ماهیچه، کباب سلطانی،‌ جوجه کباب، شیشلیک، استیک، استیک ماهی، شاه میگو، بشقاب دریایی و ... در این منو وجود دارند.

پیشنهاد ما: این رستوران به عنوان اولین کنسرت رستوران در کیش فعالیت خود را آغاز کرده است. اگر شما مسافران تور کیش علاقه مند به شنیدن موسیقی شاد زنده به همراه غذای خود هستید پیشنهاد ما به شما رستوران انرژی است.

رستوران انرژی کیش

ساعت کاری رستوران : تایم موسیقی زنده این رستوران از 13 الی 15 برای ناهار و از 22 الی 1 بامداد برای شام است.

موقعیت مکانی رستوران : کیش، نوار ساحلی، اسکله تفریحی قدیم، بعد از نوار ساحلی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید