اسب سواری در سواحل کیش

از تفریحات جذاب و دوست داشتنی جزیره کیش می توان به اسب سواری در سواحل زیبای خلیج فارس اشاره کرد که ساعت ها گردشگران عزیز را سرگرم خواهد نمود. در کیش پیست ها و باشگاه های سوارکاری بسیاری موجود می باشد که اسب هایی با نژاد های متفاوتی را با قیمتی مناسب در اختیار متقاضیان می گذارد. از باشگاه های خوب جزیره می توان به المپیک، مروارید، پیست صحرایی و ... اشاره نمود. 

مسافرین عزیز تور کیش می توانند اسب مورد نظر خود را کرایه نمایند و در کنار کشتی یونانی کیش سوارکاری کنند و در کنار دوستان و خانواده لذت ببرند.

 

 

اسب سواری در سواحل کیش

 

اسب سواری در سواحل کیش

مجموعه‌ آوای خلیج فارس کیش

یکی از جاذبه های خوب و دیدنی جزیره کیش، مجموعه آوای خلیج فارس می باشد که دارای معماری متفاوت و منحصر به فردی است که باعث جذابیت بسیار شده است. این مجموعه دارای آبنمای موزیکال، سالن های همایش و کنسرت، سالن VIP، سالن تئاتر، رستوران، نمازخانه، کارگاه دکور و لباس، اتاق گریم، فرهنگسرا، وسایل تفریحی و آبی و ... می باشد. گفتنی است که معماری این مجموعه به صورت ستاره دریایی می باشد تا با محیط سازگاری داشته باشد.

مجموعه آوای خلیج فارس نسبت به نمونه های مشابه در کشورهای همسایه مجهز تر و به روز تر می باشد به همین دلیل بسیار در خاورمیانه در همین مدت کوتاه صدا کرده است و مسافرین زیادی به این مجموعه سر می زنند. مسافرین عزیز تور کیش می توانند اوقات خوبی را در کنار دوستان و خانواده سپری نمایند.

 

 

مجموعه‌ آوای خلیج فارس کیش

 

مجموعه‌ آوای خلیج فارس کیش

تم پارک اوشن کیش

تم پارک آبی اوشن اولین پارک آبی سرباز ایران می باشد که به زیبایی و امکاناتی عالی در جزیره کیش در کنار ساحل زیبای خلیج فارس بنا شده است تا تفریحی بی نظیر و خاطره ای به یاد ماندنی را برای گردشگران ایجاد نماید. در این مجموعه انواع امکانات برای آسایش مراجعین فراهم است. در تم پارک اوشن امکاناتی نظیر انواع فروشگاه ها، رستوران و کافی شاپ، سرویس رایگان در ایستگاه های مختلف، مرکز تخصصی ماساژ و ... موجود می باشد. این مجموعه در دو سانس های مختلف و مجزا برای آقایان و بانوان عزیز فعالیت می کند. 

مسافرین عزیز تور کیش می توانند از قبل بلیط را رزرو نموده و با توجه به شرایط خود و به مسئولیت خود از روز خود لذت ببرند.

 

 

تم پارک اوشن کیش

 

تم پارک اوشن کیش

فلای برد کیش

از جاذبه های توریستی و تفریحی جزیره زیبای کیش می توان به فلای برد اره کرد که به تازگی وارد این جزیره شده و به تفریحات آن افزوده است. فلای برد کیش از بهترین تفریحات این جزیره محسوب می شود که امکان معلق بودن در هوا و ایجاد حرکات نمایشی را به افراد می دهد. این وسیله برای تمام سنین مجاز می باشد اما قبل از استفاده کردن حتما یک دوره 30 دقیقه ای باید دید. مسافرین عزیز تور کیش که علاقه مند به هیجان و حس آدرنالین در جریان خون خود هستند حتما از فلای برد کیش استفاده نمایند.

 

 

فلای برد کیش

 

فلای برد کیش

مجموعه ورزشی سافاری کیش

یکی دیگر از مکان های توریستی جزیره کیش که بسیاری از گردشگران را به سمت خود می کشاند، سافاری پارس است که در آن می توان به ماشین سواری و مونور سواری بر روی شن و صحرا پرداخت. در این مجموعه تمامی امکانات و مایحتاجات برآورده شده تا گردشگران عزیز در رفاه کامل و تفریح باشند. مسیر حرکت سافاری با استفاده از نقشه و مکان های صحرایی و شنی است تا نهایت لذت راببرید.

در این مجموعه امکاناتی نظیر رستوران سرپوشیده و باز، کافی شاپ، انواع نمایشگاه های صنایع دستی و فرهنگی است که مسافرین عزیز تور کیش می توانند در آن استراحت نمایند. ورود و استفاده از تمامی قسمتها برای تمام سنین آزاد و مجاز می باشد.

 

 

مجموعه ورزشی سافاری کیش

 

مجموعه ورزشی سافاری کیش