اسکوتر برقی کیش

معرفی:جزیره زیبای کیش دارای بازی های هیجان انگیز بسیاری میباشد.اسکوتر برقی درواقع همان دوچرخه یا موتور سیکلت برقی کوچک میباشد که شما مسافران تور کیش میتوانید در مسیر دوچرخه سواری از آن استفاده کنید لحظات خوبی را سپری کنید.اسکوتر برقی برای خانم ها نیز قابل استفاده میباشد و در این صورت میتوانید از این وسیله برقی بی سرو صدا استفاده کنید.نیروی محرکه اسکوتر از باتری میباشد در صورتیکه به طور کامل شارژ شده باشد شما میتوانید برای یک ساعت براحتی از آن استفاده کنید.نحوه استفاده از آن هم خیلی راحت و آسان میباشد و فقط یک پدال گاز و ترمز دارد.این وسیله برقی در جزیره کیش دارای طرفدار های زیادی میباشد.این موتورها در مدل های مختلف، قدرت و قیمت متفاوتی دارند.اگز به این جزیره سفر کردید حتما از این اسکوتر های برقی استفاده کنید تا یتوانید یک سفر به یادماندنی برای خود به یادگار داشته باشید.

اسکوتر برقی کیش

شرایط استفاده و قرارداد اجاره اسکوتر برقی:

1. داشتن حداقل 15 سال تمام برای تکمیل فرم قرارداد اجاره و قبول مفاد آن.
2. به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر و پرداخت 50 هزارتومان ودیعه جهت ضمانت سلامت دستگاه.
3. استفاده از وسایل ایمنی (کلاه ایمنی).
4. دستگاه اسکوتر فقط جهت تردد در جاد مخصوص دوچرخه می باشد. لذا جداً از رفتن به درون معابر پیاده و سواره رو و همچنین جاده های خاکی خودداری فرمایید. در صورت مشاهده هرگونه تخلف ضمن بازپسگیری دستگاه، اجاره کننده ملزم به پرداخت وجه 50هزارتومن جریمه نیز خواهد شد.
5. خسارت وارده به دستگاه که ناشی از بی احتیاطی و عدم استفاده صحیح و تردد در مسیرهایی غیر از جاده مخصوص دوچرخه باشد به عهده اجاره کننده می باشد.
6. ایستگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال مجروح و آسیب دیدگی افراد در جریان اجاره دستگاه نداشته و اجاره کننده با علم و آگاهی از نحوه کارکرد و کنترل دستگاه آن را در اختیار گرفته است و لذا با امضا قرارداد کلیه مسئولیت پیشامدهایی که سهواً و یا عمداً در جریان اجاره توسط او به وجود می آید را تقبل می نماید و در این رابطه طرح هرگونه ادعایی را برای ایستگاه نخواهد داشت. 

اسکوتر برقی کیش

شرایط استفاده از در زمان اسکوتر سواری:

1. با سرعت زیاد نرانید.
2. حتما از سمت راست حرکت نمایید.
3. مراقب کودکان و سالمندان باشید.
4. زمان را در نظر داشته باشید تا به موقع و قبل از اتمام شارژ باطری به ایستگاه برگردید.

اسکوتر برقی کیش

اسب سواری در سواحل کیش

از تفریحات جذاب و دوست داشتنی جزیره کیش می توان به اسب سواری در سواحل زیبای خلیج فارس اشاره کرد که ساعت ها گردشگران عزیز را سرگرم خواهد نمود. در کیش پیست ها و باشگاه های سوارکاری بسیاری موجود می باشد که اسب هایی با نژاد های متفاوتی را با قیمتی مناسب در اختیار متقاضیان می گذارد. از باشگاه های خوب جزیره می توان به المپیک، مروارید، پیست صحرایی و ... اشاره نمود. 

مسافرین عزیز تور کیش می توانند اسب مورد نظر خود را کرایه نمایند و در کنار کشتی یونانی کیش سوارکاری کنند و در کنار دوستان و خانواده لذت ببرند.

 

 

اسب سواری در سواحل کیش

 

اسب سواری در سواحل کیش

مجموعه‌ آوای خلیج فارس کیش

یکی از جاذبه های خوب و دیدنی جزیره کیش، مجموعه آوای خلیج فارس می باشد که دارای معماری متفاوت و منحصر به فردی است که باعث جذابیت بسیار شده است. این مجموعه دارای آبنمای موزیکال، سالن های همایش و کنسرت، سالن VIP، سالن تئاتر، رستوران، نمازخانه، کارگاه دکور و لباس، اتاق گریم، فرهنگسرا، وسایل تفریحی و آبی و ... می باشد. گفتنی است که معماری این مجموعه به صورت ستاره دریایی می باشد تا با محیط سازگاری داشته باشد.

مجموعه آوای خلیج فارس نسبت به نمونه های مشابه در کشورهای همسایه مجهز تر و به روز تر می باشد به همین دلیل بسیار در خاورمیانه در همین مدت کوتاه صدا کرده است و مسافرین زیادی به این مجموعه سر می زنند. مسافرین عزیز تور کیش می توانند اوقات خوبی را در کنار دوستان و خانواده سپری نمایند.

 

 

مجموعه‌ آوای خلیج فارس کیش

 

مجموعه‌ آوای خلیج فارس کیش

تم پارک اوشن کیش

تم پارک آبی اوشن اولین پارک آبی سرباز ایران می باشد که به زیبایی و امکاناتی عالی در جزیره کیش در کنار ساحل زیبای خلیج فارس بنا شده است تا تفریحی بی نظیر و خاطره ای به یاد ماندنی را برای گردشگران ایجاد نماید. در این مجموعه انواع امکانات برای آسایش مراجعین فراهم است. در تم پارک اوشن امکاناتی نظیر انواع فروشگاه ها، رستوران و کافی شاپ، سرویس رایگان در ایستگاه های مختلف، مرکز تخصصی ماساژ و ... موجود می باشد. این مجموعه در دو سانس های مختلف و مجزا برای آقایان و بانوان عزیز فعالیت می کند. 

مسافرین عزیز تور کیش می توانند از قبل بلیط را رزرو نموده و با توجه به شرایط خود و به مسئولیت خود از روز خود لذت ببرند.

 

 

تم پارک اوشن کیش

 

تم پارک اوشن کیش

فلای برد کیش

از جاذبه های توریستی و تفریحی جزیره زیبای کیش می توان به فلای برد اره کرد که به تازگی وارد این جزیره شده و به تفریحات آن افزوده است. فلای برد کیش از بهترین تفریحات این جزیره محسوب می شود که امکان معلق بودن در هوا و ایجاد حرکات نمایشی را به افراد می دهد. این وسیله برای تمام سنین مجاز می باشد اما قبل از استفاده کردن حتما یک دوره 30 دقیقه ای باید دید. مسافرین عزیز تور کیش که علاقه مند به هیجان و حس آدرنالین در جریان خون خود هستند حتما از فلای برد کیش استفاده نمایند.

 

 

فلای برد کیش

 

فلای برد کیش