درباره ما : گروه تورهاي كيش هتل ترنج


گروه تورهای کیش هتل ترنج ( وابسته به شركت خدمات مسافرتي روياي جهانگردي چهارفصل ) در حال حاضر از فعالترين مجموعه هاي مجري تورهای کیش برای مسافران داخلی و همچنين مسافران خارجي مي باشد. اين مجموعه همچنين يكي از فعالترين هلدينگ ها در رزرواسيون هتل هاي كيش به خصوص هتل ترنج کیش را داراست. این مجموعه موفق شده در سالهای گذشته چندین دوره به عنوان مجری منتخب مسافران برای تورهای کیش برگزیده شود و در رویدادهای مختلف گردشگری برای اجرای تورهای با کیفیت و همچنین کسب رضایت بالای مسافران مورد تقدیر قرار گیرد.

اين گروه افتخار دارد روزانه به صورت متوالی در بيش از ۲۰ ساعت پروازي در روز از شهر تهران، مسافران را به صورت گروهی و يا انفرادی در قالب تورهای کیش هتل ترنج از شهرهای مختلف روانه اين جزيره زيبا مي نمايد. همچنين از ساير شهرهاي برزگ نيز ماند مشهد، ساري، رشت، كرمانشاه، اصفهان، تبريز و ... نيز مسافران تور هاي كيش ميهمان اين مجموعه مي باشند.

 

 

آژانس هواپیمایی

 

ارائه بهترین قیمت برای هتل های کیش : گروه تورهای كيش هتل ترنج افتخار چندين سال همكاري با تمامي هتل هاي مطرح كيش را نيز در كارنامه خود دارد و همچنين توفيق داشته ارزنده ترين هتلهاي كيش را بعضا با تخفيفات بسيار مناسب در اختيار مسافران خود قرار دهد.

میزبانی از بیشترین مسافران سازمانی در کیش : این مجموعه همچنین افتخار داشته در طول یک دهه فعالیت خود از بیشترین تعداد مسافرین سازمانی و گروهی در کیش نیز پذیرایی نماید.

ارائه بالاترین تخفیفات گردشگری در کیش : از دیگر مزایای تورهای کیش گروه ارائه بالاترین تخفیف برای خدمات گردشگری در کیش می باشد. شایان ذکر است بسیاری از آیتم های گردشگری که مسافران در کیش از آنها استفاده می نمایند بعضا با بیش از 50 درصد تخفیف به مسافران این مجموعه ارائه می شود. پارک دلفین های کیش، سافاری کیش، کشتی های کف شیشیه ای کیش، غواصی و جت اسکی، کشتی های تفریحی کیش، کارتینگ کیش و ... از جمله آیتم هایی هستند که با قیمتهایی بسیار پایین تر از قیمتهای عادی صرفا به مسافران این مجموعه ارائه می شوند.

عرضه تور های مسافرتی رایگان : هر ماه ده ها تور و یا بلیط رایگان به کیش صرفا به مشتریان این مجموعه تعلق می گیرد. مشتریان گروه تورهای کیش هتل ترنج می توانند هر ماه در این جشنواره شرکت کنند و از خدمات رایگان ارائه شده باخبر باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بلیط و تور های رایگان کیش می توانید از صفحه قرعه کشی چهارفصل بازدید نمایید.

 

شماره های تماس :

بخش تور : 42632 و 88530609

رزرواسیون : 43361

پشتیبانی آژانسهای همکار : 22695111

سازمانها و ارگانهای طرف قرارداد : 88549155

 

آدرس :

تهران، خیابان شهید بهشتی، جنب متروی بهشتی، پلاک 10

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید