چاپ
دسته: دیدنی های کیش
بازدید: 342

اسکوتر برقی کیش

معرفی:جزیره زیبای کیش دارای بازی های هیجان انگیز بسیاری میباشد.اسکوتر برقی درواقع همان دوچرخه یا موتور سیکلت برقی کوچک میباشد که شما مسافران تور کیش میتوانید در مسیر دوچرخه سواری از آن استفاده کنید لحظات خوبی را سپری کنید.اسکوتر برقی برای خانم ها نیز قابل استفاده میباشد و در این صورت میتوانید از این وسیله برقی بی سرو صدا استفاده کنید.نیروی محرکه اسکوتر از باتری میباشد در صورتیکه به طور کامل شارژ شده باشد شما میتوانید برای یک ساعت براحتی از آن استفاده کنید.نحوه استفاده از آن هم خیلی راحت و آسان میباشد و فقط یک پدال گاز و ترمز دارد.این وسیله برقی در جزیره کیش دارای طرفدار های زیادی میباشد.این موتورها در مدل های مختلف، قدرت و قیمت متفاوتی دارند.اگز به این جزیره سفر کردید حتما از این اسکوتر های برقی استفاده کنید تا یتوانید یک سفر به یادماندنی برای خود به یادگار داشته باشید.

اسکوتر برقی کیش

شرایط استفاده و قرارداد اجاره اسکوتر برقی:

1. داشتن حداقل 15 سال تمام برای تکمیل فرم قرارداد اجاره و قبول مفاد آن.
2. به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر و پرداخت 50 هزارتومان ودیعه جهت ضمانت سلامت دستگاه.
3. استفاده از وسایل ایمنی (کلاه ایمنی).
4. دستگاه اسکوتر فقط جهت تردد در جاد مخصوص دوچرخه می باشد. لذا جداً از رفتن به درون معابر پیاده و سواره رو و همچنین جاده های خاکی خودداری فرمایید. در صورت مشاهده هرگونه تخلف ضمن بازپسگیری دستگاه، اجاره کننده ملزم به پرداخت وجه 50هزارتومن جریمه نیز خواهد شد.
5. خسارت وارده به دستگاه که ناشی از بی احتیاطی و عدم استفاده صحیح و تردد در مسیرهایی غیر از جاده مخصوص دوچرخه باشد به عهده اجاره کننده می باشد.
6. ایستگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال مجروح و آسیب دیدگی افراد در جریان اجاره دستگاه نداشته و اجاره کننده با علم و آگاهی از نحوه کارکرد و کنترل دستگاه آن را در اختیار گرفته است و لذا با امضا قرارداد کلیه مسئولیت پیشامدهایی که سهواً و یا عمداً در جریان اجاره توسط او به وجود می آید را تقبل می نماید و در این رابطه طرح هرگونه ادعایی را برای ایستگاه نخواهد داشت. 

اسکوتر برقی کیش

شرایط استفاده از در زمان اسکوتر سواری:

1. با سرعت زیاد نرانید.
2. حتما از سمت راست حرکت نمایید.
3. مراقب کودکان و سالمندان باشید.
4. زمان را در نظر داشته باشید تا به موقع و قبل از اتمام شارژ باطری به ایستگاه برگردید.

اسکوتر برقی کیش